Nowości w salonie

Salon kosmetyczny Sekrety Piękna
 • Endermologia Lipomassage LPG

  Endermologia Lipomassage LPG

  Piękne, szczupłe i jędrne ciało dzięki zaawansowanej technologii.

  Endermologia Lipomassage LPG to technika masażu umożliwiająca redukcję tkanki tłuszczowej opornej na dietę oraz usuwanie cellulitu. Polega na wykorzystaniu trybu pracy rolek Roll’in umieszczonych w hermetycznej komorze, które w połączeniu z podciśnieniem działaja wyszczuplająco i ujędrniająco na skórę, a także modelują sylwetkę.

  Dzięki możliwości zaprogramowania siły podciśnienia, zabiegi takie jak drenaż, wygładzanie czy ujędrnianie dostępne są dla osób z każdym typem skóry i z różnymi problemami.

 • Depilacja laserowa

  Depilacja laserowa

  Tylko oryginalny laser Light Sheer zapewni oczekiwany efekt.

  W Polsce dostępne są lasery, które różnią się od siebie skutecznością. Każdy charakteryzuje się inną długością fal, czasem trwania impulsu, średnicą promieniowania na skórę itp. Wśród nich najskuteczniejszy jest laser diodowy LightSheer, dzięki któremu po trzech miesiącach odrastanie włosów spada aż o 98 procent. Jego fala wnika w naskórek na głębokość dwóch milimetrów, co skutecznie niszczy mieszek włosowy. Działanie lasera nie wpływa na funkcjonowanie organizmu, dlatego jest to metoda bezpieczna.

 • Laser diodowy Light Sheer

  Pozbądź się niechcianego owłosienia na zawsze!

  Najnowocześniejszy laser diodowy Light Sheer

  Laser LightSheer został uznany za najskuteczniejsze urządzenie na rynku służące do depilacji niechcianego owłosienia, co potwierdzają liczne badania kliniczne przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych.

  Efekty jego działania są widoczne już po pierwszym zabiegu. Badania wskazują, że depilacja laserem diodowym pozwala na usunięcie mieszka włosowego termicznie, w stopniu proporcjonalnym do ilości barwników w nim zawartych. Proces ten prowadzi do zwyrodnienia i zaniku mieszka. Działanie lasera nie jest szkodliwe dla zdrowia.

 • Żelazko antycellulitowe

  Żelazko antycellulitowe – doskonała alternatywa dla liposukcji

  Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu!

  Żelazko antycellulitowe jest urządzeniem dedykowanym do walki z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej, nawet w najbardziej zaawansowanym stadium miejscowej otyłości.
  Jest to innowacja, która za dobre pieniądze jest w stanie spełnić Twoje marzenia o uwolnieniu się od pomarańczowej skórki. Prądy TENS bezinwazyjnie zwalczają cellulit i zbędne centymetry.

  Gwarantujemy skuteczność!

 • Żelazko przeciwzmarszczkowe

  Prasujemy zmarszczki i cellulit!

  Pozbądź się ich raz na zawsze.

  Żelazko Przeciwzmarszczkowe i Antycellulitowe to urządzenie, które doprowadzi nasze ciało do perfekcji. Dzięki niemu możemy "wyprasować" zmarszczki i pozbyć się cellulitu w bardzo krótkim czasie, a w większości przypadków efekt "prasowania" zmarszczek i cellulitu widoczny jest po pierwszym zabiegu! Zabiegi na żelazku to obecnie najbardziej popularne zabiegi wśród salonów kosmetycznych. Teraz także u nas!


znajdź nas na
facebooku