Informacje o salonie

Salon kosmetyczny Sekrety Piękna
Salon kosmetyczny Tarnowskie Góry

Dobry Salon kosmetyczny to ludzie i atmosfera, którą oni tworzą.

Kosmetyczka Tarnowskie Góry

Profesjonaliści z powołaniem.

W naszym salonie pracują bardzo doświadczone kosmetyczki, które kochają to, co robią i wciąż podnoszą swoje kompetencje.

W obecnych czasch, kiedy rozwój kosmetologii podąża w bardzo szybkim tempie do przodu, oferując coraz to nowe zabiegi, nie można pozwolić sobie na brak szkoleń. Dlatego aby zaoferować swoim Klientom najlepsze rezultaty, nasze kosmetyczki przynajmniej raz w miesiącu odbywają szkolenie z nowości kosmetycznych i wprowadzanych zabiegów.


Posiadając tak dużą wiedzę, mogą odpowiednio dobrać zabieg, który przyniesie najlepsze relultaty konkretnej klientce biorąc pod uwagę przeciwskazania. Powierzając nam swój wygląd, możesz być pewna rewelacyjnych efektów.

Studio urody Tarnowskie Góry

Markowy sprzęt i kosmetyki.

Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie i kosmetykach. Dzięki temu mamy pewność, że każdy zabieg będzie wykonany prawidłowo i przyniesie najlepsze rezultaty. Potwierdzają to liczne, zadowolone klientki, które polecają nas swoim znajomym.


Oprócz tego staramy się zadbać o jak najmilsze otoczenie, które wprowadzi każdego w dobry humor oraz pozwoli się odprężyć i wyciszyć. Przywiązujemy dużą wagę do zapachu, światła i dźwieków, które jak wiadomo mają duży wpływ na nasze samopoczucie. Stąd aromatyczne świece, olejki eteryczne i cicha muzyka.

Sprawdź, jak poczujesz sie po naszym zabiegu.

Salon piękności Tarnowskie Góry

Przyjdź i sprawdź, co możemy
dla Ciebie zrobić!


znajdź nas na
facebooku